W dniu 15 kwietnia br. odbył się etap okręgowy XXXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej województwa mazowieckiego, którego organizatorem był Zarząd Okręgu Ligii Ochrony Przyrody w Radomiu. Wzięło w nim udział 31 uczniów ze szkół ponadpodstawowych województwa mazowieckiego, którzy pomyślnie przeszli etap podstawowy i zakwalifikowali się do dalszych eliminacji.

































