Przedszkolaki na tropie przyrody – spotkanie w ośrodku edukacyjnym Kozienickiego Parku Krajobrazowego w Augustowie
Dzieci z Zespołu Szkół w Goździe oraz Publicznego Przedszkola nr 7 w Radomiu uczestniczyły w spotkaniu przyrodniczym na terenie ośrodka edukacyjnego Kozienickiego Parku Krajobrazowego w Augustowie. Przedszkolaki poznały gatunki zwierząt żyjące w Puszczy Kozienickiej, z zaciekawieniem oglądały ich tropy, a także słuchały charakterystycznych głosów borsuka, wilka, jelenia, łosia, sarny i lisa. Dla przedszkolaków przygotowano wiele aktywności przyrodniczych łączących naukę z zabawą, które miały na celu rozbudzenie zainteresowania światem roślin i zwierząt. W utrwalaniu zdobytych wiadomości przyrodniczych dzieciom pomagały liczne pomoce edukacyjne. W części warsztatowej zadaniem przedszkolaków było wykonanie pracy plastycznej na krążku drewna.
Dziękujemy młodym przyrodnikom za spotkanie oraz miłą atmosferę.
Galeria
























































