loga-ue-2017-11.jpg

Czynna ochrona rzadkich, chronionych gatunków flory w Nadbużańskim Parku Krajobrazowym

Publikacje wydane ramach projektu pod nazwą „Ochrona bioróżnorodności w mazowieckich parkach krajobrazowych”

W ramach projektu pod nazwą „Ochrona bioróżnorodności w mazowieckich parkach krajobrazowych” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 – 2020 dokonano wydania następujących publikacji, które zostały rozpropagowane podczas szkoleń, prelekcji, warsztatów oraz konferencji.

Czytaj dalej...

Relacja z konferencji

W dniach 6-7 czerwca 2018r. odbyła się konferencja pn. „Ochrona bioróżnorodności w mazowieckich parkach krajobrazowych – część II”, w ramach projektu pod tym samym tytułem, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2014 – 2020 Priorytet 5, w ramach działania 5.4 Ochrona bioróżnorodności.

Czytaj dalej...

Konkurs plastyczny pn. „Ochrona bioróżnorodności w mazowieckich parkach krajobrazowych” - relacja

W dniu 22 maja 2018r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod nazwą „Ochrona bioróżnorodności w mazowieckich parkach krajobrazowych”, który został zorganizowany w ramach projektu pn. „Ochrona bioróżnorodności w mazowieckich parkach krajobrazowych”, współfinansowanego przez Unię Europejką Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Czytaj dalej...

Konferencja pn. „Ochrona bioróżnorodności w mazowieckich parkach krajobrazowych – cześć II”

Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych zaprasza serdecznie  na konferencję pn. „Ochrona bioróżnorodności w mazowieckich parkach krajobrazowych – cześć II”, która odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2018 r., o godz. 10.00, w Pałacu i Folwarku Łochów w Łochowie.

Czytaj dalej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3

logo-ue.png

logo-bip-2.png