05-400 Otwock, ul.Sułkowskiego 11   tel./faks 22 779 26 94 e-mail:

Oferta edukacyjna

Prelekcje, warsztaty w placówkach oświatowych

Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych - Zespół ds. Kozienickiego Parku Krajobrazowego serdecznie zaprasza nauczycieli, dzieci, uczniów, osoby niepełnosprawne z placówek oświatowych leżących w granicach Kozienickiego PK i jego okolicy do skorzystania z oferty edukacyjnej w postaci  prelekcji i warsztatów.

Czytaj dalej...

Zajęcia terenowe

Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych – Zespół ds. Kozienickiego Parku Krajobrazowego serdecznie zaprasza do udziału w terenowych zajęciach przyrodniczych.

Czytaj dalej...

Konkursy przyrodnicze

Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych – Zespół ds. Kozienickiego Parku Krajobrazowego organizuje konkursy przyrodnicze dla dzieci z przedszkoli, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, podopiecznych placówek dla osób niepełnosprawnych oraz dorosłych.

Czytaj dalej...

Konkursy edukacyjne

Chojnowski Park Krajobrazowy organizuje rokrocznie wiele konkursów edukacyjnych skierowanych do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu piaseczyńskiego. Informacja zamieszczana jest na stronie internetowej Mazowieckiego Zespołu Parków Krajobrazowych w zakładce "aktualności" oraz na stronie www.przyrodapiaseczna.pl

Czytaj dalej...

Oferta edukacyjna Chojnowskiego PK - zajęcia terenowe

Chojnowski Park Krajobrazowy serdecznie zaprasza do udziału w terenowych zajęciach edukacyjnych. Tematyka uzależniona jest od pory roku. Zajęcia można realizować na terenie ścieżki Zimne Doły w gminie Piaseczno, na naszych ścieżkach edukacyjnych Lasy Konstancińskie (gmina Konstancin-Jeziorna) i Gonna Sosna (gmina Piaseczno) lub w innej lokalizacji na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Czytaj dalej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3