05-400 Otwock, ul.Sułkowskiego 11   tel./faks 22 779 26 94 e-mail:

Wyniki konkursu „Mazowieckie lasy pamiętają o wolności”

Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych informuje o wynikach konkursu "Mazowieckie lasy pamiętają o wolności".

Wyniki konkursu:

I kategoria „Tajemnice lasu” - konkurencja plastyczna dla uczniów z klas I-III szkół podstawowych.

Miejsce 1. Oliwia Osica Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Juliana Filipowicza w Otwocku

Miejsce 2. Aleksander Górka Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kołbieli

Miejsce 3. Klara Stępień  Szkoła Podstawowa nr 96 im. Świętej Rodziny w Otwocku

Wyróżnienia:

Aleksandra Papis Szkoła Podstawowa im. Batalionu Zośka w Celestynowie

Iwo Oleszkiewicz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta w Józefowie

Franciszek Barcikowski Szkoła Podstawowa w  Kątach

Jan Talarek Szkoła Podstawowa w Warszawicach

Karolina Stępkowska Szkoła Podstawowa nr 353 im. "Wielkich Odkrywców" w Warszawie – Wesołej

Tytus Milkiewicz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta w Józefowie

 

II kategoria „Pomniki przyrody – świadkowie historii”– konkurencja skierowana do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych.

Miejsce 1. Julia Wiącek Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sobieniach Jeziory

Miejsce 2. Mateusz Musiał Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "Klonowego Liścia" w Warszawie

Miejsce 3. Klaudia Król Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kołbieli

Wyróżnienia

Jakub Talarek Szkoła Podstawowa w Warszawicach

Oliwia Dubińska Szkoła Podstawowa w Warszawicach

Julia Moczulska Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kołbieli

 

III kategoria „Sosnowe lasy miejscami pamięci” - konkurs dla uczniów klas VII-VIII i oddziałów gimnazjalnych.

Miejsce 1. Maria Grzebalska  Szkoła Podstawowa nr 96 im. Świętej Rodziny w Otwocku

Miejsce 2. Więsik Iga i Więsik Magdalena  Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Człekówce

Miejsce 3. Sebastian Szostak i Adrian Barejka Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kołbieli

Wyróżnienia:

Karol Redziński i Mikołaj Mazurek Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Michała Elwiro Andriollego w Otwocku

Marta Jakubowska i Lena Kowalewska  Szkoła Podstawowa nr 96 im. Świętej Rodziny w Otwocku

Natalia Wyglądała i Wiktoria Wilczek Szkoła Podstawowa w  Kątach

Wszystkim zwycięzcom bardzo serdecznie gratulujemy.

Wręczenie nagród odbędzie się dnia 7 listopada 2018 r. w siedzibie Mazowieckiego Zespołu Parków Krajobrazowych ul. Sułkowskiego 11 w Otwocku o godzinie 11.00.

Bardzo prosimy nagrodzonych wraz z opiekunami o potwierdzenie przybycia telefonicznie: 22 779 26 94 wew. 103 lub mailowo  

 

logo_powiatu[1].jpg