05-400 Otwock, ul.Sułkowskiego 11   tel./faks 22 779 26 94 e-mail:

Wyniki konkursu "Mazowieckim borem, lasem"

Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych przedstawia wyniki "Przyrodniczego konkursu edukacyjnego dla szkół z terenu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego im. Czesława Łaszka"- "Mazowieckim borem, lasem".

Kat. I – szkoły podstawowe kl. I - III

Cztery pory roku w lesie” – konkurs plastyczny

 

Miejsce/
Wyróżnienie

Uczeń

Nauczyciel

Szkoła

I

Piotr Ziemnicki

Agata Malak

Szkoła Podstawowa nr 353 im. Wielkich Odkrywców ul. Cieplarniana 23, 05-077 Warszawa Wesoła

II

Mateusz Mielcuch

Beata Szczęsna

Szkoła Podstawowa im. W. Witosa

05-408 Glinianka

III

Jakub Rozum

Wiesława Łuczak

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

ul. Garwolińska 14

08-443 Sobienie-Jeziory

Wyróżnienie

Adrianna Zakrzewska

Krystyna Knyszewska

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Otwock Wielki ul. Zamkowa 4

05-480 Karczew

Wyróżnienie

Anna Marczak

Małgorzata Szczepanik

Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. J. Filipowicza ul. Żeromskiego 235

05-400 Otwock

Wyróżnienie

Aleksandra Naperty

Aleksandra Ciesielska

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Batalionu. „Zośka” ul. Majowa 267

05-400 Otwock

 

Kat. II – szkoły podstawowe kl. IV - VI

 „Drugie życie drzewa” – konkurs plastyczny

 

Miejsce/
Wyróżnienie

Uczeń

Nauczyciel

Szkoła

I

Jan Domaradzki

Ewa Hasiuk

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 96 im. Św. Rodziny ul. H. Kołłątaja

05-402 Otwock

II

Maja Ludian

Wiesława Łuczak

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

ul. Garwolińska 14

08-443 Sobienie-Jeziory

III

Maja Michalska

Beata Bany

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego ul. Andriollego 76

05-400 Otwock

Wyróżnienie

Maria Bieńkowska

Zofia Syfert

Publiczna Szkoła Podstawowa

Warszawice 13

08-443 Sobienie-Jeziory

Wyróżnienie

Julia Moczulska

Dorota Cieplińska

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej

ul. Szkolna 5

05-340 Kołbiel

Wyróżnienie

Oliwia Domańska

Katarzyna Czajkowska

Szkoła Podstawowa im. C. K. Norwida
ul. Szkolna 11 05-077 Zakręt

 

Kat. II – szkoły podstawowe kl. IV - VI

„Wszystko o drzewach” – konkurs wiedzy

 

Miejsce/
Wyróżnienie

Uczeń

Nauczyciel

Szkoła

I

Alicja Tyrakowska

Beata Bany

Niepubliczna Szkoła im. Noblistów Polskich ul. Czerska 21

05-400 Otwock

II

Milena Majewska

Barbara Czarnocka

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta ul. Graniczna 26
05-410 Józefów

III

Ewa Czerwińska

Urszula Ankiewicz

Szkoła Podstawowa im. S. Mikołajczyka

ul. Nadbrzeż

05-480 Karczew

Wyróżnienie

Barbara Wilk

Ewa Hasiuk

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 96 im. Św. Rodziny ul. H. Kołłątaja

05-402 Otwock

Wyróżnienie

Natalia Molak

Urszula Ankiewicz

Szkoła Podstawowa im. S. Mikołajczyka

ul. Nadbrzeż

05-480 Karczew

Wyróżnienie

Wojciech Pawełek

Alina Moruś

Szkoła Podstawowa nr 6 im. M. E. Andriollego ul. Ambasadorska 1

05-402 Otwock

 

Kat. III – Szkoła Podstawowa kl. VI i Gimnazjum kl. I - III

„Siedliska leśne Mazowieckiego Parku Krajobrazowego” – konkurs plastyczny”

 

Miejsce/
Wyróżnienie

Uczeń

Nauczyciel

Szkoła

I

Adriana Pilarska

Urszula Morawska

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek AK ul. Leśna 39
05-420 Józefów

II

Weronika Nieć

Ewelina Porwit

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ireny Sendlerowej ul. Poniatowskiego 47/49

05-400 Otwock

III

Amelia Bieńkowska

Małgorzata Żelazowska

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej

ul. Szkolna 5

05-340 Kołbiel

Wyróżnienie

Magdalena Jaworska

Beata Bany

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego ul. Andriollego 76

05-400 Otwock

Wyróżnienie

Angelika Ostrowska

Urszula Morawska

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek AK ul. Leśna 39
05-420 Józefów

Wyróżnienie

Emilia Kołodziejczyk

Ewelina Porwit

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ireny Sendlerowej ul. Poniatowskiego 47/49

05-400 Otwock

 

Kat. III – Szkoła Podstawowa kl. VI i Gimnazjum kl. I - III

 „Runo siedlisk leśnych Mazowieckiego Parku Krajobrazowego” – konkurs wiedzy

 

Miejsce/
Wyróżnienie

Uczeń

Nauczyciel

Szkoła

I

Marta Galas

Małgorzata Michałowicz

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej

ul. Szkolna 5

05-340 Kołbiel

II

Igor Rogowski

Małgorzata Michałowicz

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej

ul. Szkolna 5

05-340 Kołbiel

III

Patrycja Witak

Ewelina Porwit

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ireny Sendlerowej ul. Poniatowskiego 47/49

05-400 Otwock

Wyróżnienie

Julian Śliwiński

Urszula Morawska

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek AK ul. Leśna 39
05-420 Józefów

Wyróżnienie

Julia Wróblewska

Urszula Morawska

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek AK ul. Leśna 39
05-420 Józefów

Wyróżnienie

Iga Więsik

Jolanta Górka

Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego Człekówka 62

05-340 Kołbiel

 

Na uroczyste wręczenie nagród zapraszamy 10 listopada godz. 11.00 do Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku, ul. Poniatowskiego 10.

 

Serdecznie gratulujemy!