chojnowski park krajobrazowy

05-500 Piaseczno, ul. Główna 48, Żabieniec tel./ fax. 22 754 51 00  

Konkurs powiatowy "Bioróżnorodność terenów otwartych" - informacje o etapie szkolnym

W związku z przedłużeniem nauczania zdalnego w klasach IV-VIII do połowy marca, informujemy, iż etap szkolny konkursu powiatowego "Bioróżnorodność terenów otwartych: łąk, pól, śródleśnych polan i zrębów" odbędzie się online w sobotę 20 marca.

Czajka - ikonka.png

Kategoria wiekowa klas IV-VI: godzina 10:00

Kategoria wiekowa klas VII-VIII: godzina 12:00

Link do konkursu otrzyma każdy uczestnik na własny adres mailowy (tak jak to miało miejsce na finale poprzedniej edycji konkursu).

Test odbędzie się na platformie testportal.pl 

Test składał się będzie z pytań zamkniętych jedno- oraz wielokrotnego wyboru oraz rozpoznawania gatunków. Na teście obowiązywać będą również głosy i rozpoznawanie gatunków na podstawie zdjęć.

W związku ze zgłoszeniem 350 uczestników do etapu szkolnego, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas oczekiwania na ewentualne odpowiedzi mailowe.

Adres mailowy do kontaktu: Jednocześnie bardzo prosimy o kierowanie pytań, w pierwszej kolejności, do nauczycieli prowadzących konkurs w szkole. Usprawni to znacznie naszą pracę. 

Na poniższej stronie pobrać można materiały do nauki, w tym głosy zwierząt:

http://parkiotwock.pl/aktualnosci-chpk/item/1275-konkurs-powiatowy-bioroznorodnosc-terenow-otwartych-materialy-do-nauki-etap-i-szkolny

Wybrane punkty z regulaminu konkursu:

  • Liczba punktów zdobyta przez uczestnika na etapie szkolnym decyduje o dopuszczeniu bądź nie do etapu powiatowego.
  • Uczestnik konkursu ma obowiązek upewnić się, iż posiada stabilne łącze internetowe oraz możliwość odtwarzania dźwięku. 

Pełen regulamin dostępny jest do pobrania pod artykułem. Prosimy się z nim zapoznać!

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.